Pornhub

"Ї*уча війна": Pornhub звільнив росіянина

Shutterstock

За словами чоловіка, нинішня ситуація зруйнувала його плани

російський фахівець із реклами, просування у соціальних мережах і комунікацій зі ЗМІ Дмитро Колодін розповів про своє звільнення з сервісу Pornhub. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

За словами чоловіка, він співпрацював з Pornhub з 2017 року, але вже з 24 лютого лютого цього року очікував звільнення, тому це не стало для нього сюрпризом. Протягом наступних років було заплановано багато робіт за участю Колодіна, але тепер цього не станеться.

У компанії неодноразово нагадували росіянину щодо блокування фінансових каналів для оплати у рф і натякали на те, що треба залишити росію, як власне зробив сам Pornhub.

"Так бісить, що така крута історія обірвалася цими старими ї*анатами з їхньою ї*учою війною…На випередження скажу, що звичайно я спочатку незадоволений і злюся від інших факторів цієї війни, на кшталт убитих людей, обірваних зв'язків, загального пі*деця і так далі. Але буду чесною людиною – цей пі*дець заважає особисто мені і руйнує всі мої плани"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі пара зайнялася оральним сексом на пляжі, за що їм вже вручили повістки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ