Весілля

Два весілля на передовій: українські військові одружилися, воюючи проти окупантів – фото

Твій Володимир / Facebook

"Віримо у ваше кохання і в нашу Перемогу! Слава Україні!"

На Донеччині одружилися одразу дві пари військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Твій Володимир.

Обидві пари, Віталій і Крістіна та Володимир і Христина, зустрілися та покохали одне одного на фронті. Їхні рішення щодо одруження законом воєнного часу в районі ведення бойових дій засвідчив та зареєстрував командир Князівської бригади полковник Олександр Охріменко. Молодята отримали від нього весільні подарунки та квіти. 

"Таїнство вінчання для наречених провели капелани нашої бригади отці Ігор та Юрій, які наприкінці церемонії поблагословили молодят на довге та щасливе життя, вручили ікони. Був, як і годиться на весіллі, нехай воно і фронтове, і перший весільний танець, і коровай, і, звісно ж, фото на згадку! Бажаємо щастя, наші молодята! Життя триває! Віримо у ваше кохання і в нашу Перемогу! Слава Україні!", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав історію нацгвардійця Романа та волонтерки Діани, яких поєднала війна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ