Одеса

В Одесі пара зайнялася оральним сексом на пляжі – їм вже вручили повістки (відео 18+)

Shutterstock

"Гормональний сплеск у подальшому вони зможуть привести до нормального балансу під час бойових дій"

В Одесі чоловік і жінка, перебуваючи у закладі для відпочинку, вирішили зайнятися оральним сексом, за що їх наздогнало покарання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на речника Одеської ОВА Сергія Братчука.

Так, інцидент трапився у закладі PUBLIC beach & club. На відео помітно, що чоловік курить кальян, а жінка стоїть перед ним на колінах. Ця ситуація обурила багатьох очевидців і користувачів соцмереж, а згодом її не оминула увагою і місцева влада.

"Учасники непристойного дійства в одному з закладів відпочинку Одеси готуються пройти медичну комісію. Вона визначить не лише стан їхнього здоров'я після відповідних спільних процедур. Огляд лікарів відбудеться у зв'язку з отриманням цими горе-відпочивальниками повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Гормональний сплеск у подальшому вони зможуть привести до нормального балансу під час бойових дій", – розповів Братчук.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на сайті Президента України з'явилася "петиція року".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ