Новий рік 2023

Як українці проведуть новорічні свята – опитування

Pixabay

Думки щодо святкування Нового року та Різдва Христового розділилися

Одні наряджають ялинку і прикрашають свої будинки, а інші не мають святкового настрою через ситуацію у країні. "Дивогляд" розповідає, як українці планують провести новорічні свята.

За результатами дослідження Kantar Online Track лише третина жителів України прикрашатимуть свої оселі до Нового року. Ще близько 28% планують влаштувати святкове застілля.

Понад 50% опитаних респондентів відмітили, що проведуть свята у родинному колі, а близько 30% приділять цей час коханим. Ще 19% розповіли, що святкуватимуть Новий рік із друзями.

Однак, близько 13% українців не зможуть зустріти Новий рік зі своїми рідними та коханими і обмежаться спілкуванням по телефону чи онлайн. 11% респондентів планують виділити цей час на те, щоб просто відіспатися, а ще 4% планують взагалі нічого не робити.

Головну ялинку свого міста у новорічну ніч збираються відвідати 6% респондентів, але здебільшого таке бажання мають внутрішньо переміщені особи.

На новорічні свята подорож за кордон запланувати 6% опитаних, а подорож в межа країни – 7%.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи дадуть українцям додаткові вихідні на новорічні та різдвяні свята.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ