Свято

Близько 66% українців святкуватимуть новорічні свята попри війну –  дослідження

Shutterstock

Більшість планують провести свята вдома

Близько третини українців не планують святкувати новорічні свята цього року, передає "Дивогляд".

Комунікативна агенція Postmen провела дослідження, під час якого опитала 1166 громадян України (45% чоловіків і 55% жінок) з різних регіонів, вікових груп, типів населених пунктів і з різними рівнями доходів домогосподарств. Опитування проводилося шляхом онлайн-анкетування, яке поширювали у Facebook й Instagram у період з 24 листопада по 12 грудня.

Експерти з'ясували плани українців на Новий рік. Так, переважна більшість українців (66%) святкуватиме Новий рік та Різдво попри війну в Україні.

Серед цих респондентів 94% планують провести свята вдома, в оточенні близьких родичів, решта – на роботі. Варто також відмітити, що з війною керівники та заступники керівників організацій стали працювати вдвічі більше, а відпочивати, відповідно, менше, ніж минулого року.

Серед тих респондентів, хто має намір святкувати Новий рік та Різдво, бюджет витрат не перевищує 1 тис грн на продукти. На подарунки українці планують витратити в середньому 2190 грн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами 25 найкращими піснями для новорічного настрою.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ