Ялинка у лісі

Який вигляд мають "ялинки незламності" у різних містах України – фото

Shutterstock

У 2022-му всі події і свята в Україні обертаються навколо теми війни. Виключенням не став і Новий рік та його головний символ – "ялинка незламності"

Через серйозні пошкодження інфраструктури у багатьох містах відмовилися від встановлення святкових дерев, а там, де встановили, сумлінно дотримують енергозберігання.

"Дивогляд" ділиться з вами добіркою "ялинок незламності" з різних міст України. Кожна з них унікальна.

Київ

Цього року було чимало суперечок щодо встановлення головної "ялинки незламності" країни, але символ року таки встановили на Софіївській площі.

Ялинка прикрашена енергозберігаючою гірляндою, що отримує живлення від генератора.

Ще одну "ялинку незламності" встановили на центральному залізничному вокзалі Києва. Гірлянди на ній приводяться в дію від крутіння спеціальних педалей на велотренажері. Таким чином, кожен охочий може створити маленьке свято для інших. 

Львів

"Ялинку незламності" у місті Лева прикрасили минулорічними гірляндами, але суттєво скоротили їхню кількість з метою зниження кількості спожитої електрики. Верхівку символу року прикрасила не зірка, а сяючий протитанковий їжак.

"Ялинка незламності" у Львові
"Ялинка незламності" у Львові
Фото: dovkola.media

Харків

У Харкові головну ялинку міста встановили на станції метро "Університет" посеред платформи. Окрім гірлянди її прикрашають великі кулі золотого і червоного кольорів.

"Ялинка незламності" у Харкові
"Ялинка незламності" у Харкові
Фото: dovkola.media

Хммельницький

Досить незвичну, але дуже символічну "ялинку незламності" встановили у Хмельницьому. Напівоголене дерево стоїть на російській ракеті С-300, яка начебто пронизує його.

"Ялинка незламності" у Хмельницькому
"Ялинка незламності" у Хмельницькому
Фото: dovkola.media

Івано-Франківськ

"Ялинка перемоги", яку встановили в Івано-Франківську, має металеву конструкцію та створює імітацію дерева. Її прикрасили дитячими малюнками та жовто-блакитними ляльками. На верхівці розмістився тризуб, а поруч із ним – великий державний прапор України.

"Ялинка незламності" в Івано-Франківську
"Ялинка незламності" в Івано-Франківську
Фото: dovkola.media

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якими були 10 найкрасивіших ялинок України у 2022-му році.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ