Святкові прикраси на ялинці

Чи буде ялинка та святкування у Києві – відповідь Кличка

Shutterstock

"Не можна дозволити путіну вкрасти наше Різдво"

Міський голова Києва Віталій Кличко розповів, що у столиці встановлять головну новорічну ялинку, але концертна програма та фудмаркети не заплановані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на РБК-Україна.

За словами Кличка, він обговорював з військовими Новий рік і святкування, під час чого один із захисників спитав: "Чому моя дитина буде зараз без ялинки, без Нового року, без новорічного настрою?".

"Ми розуміємо, що масові заходи заборонені в воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити путіну вкрасти наше Різдво. Попри різні думки від різних сторін – потрібно чи не потрібно – ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої приватні кошти встановити ялинки без новорічного пафосу", – розповів Кличко.

Йдеться про кілька локацій в багатьох районах нашого міста, у тому числі на Софійській площі. У столиці встановлять виключно ялинку, але масові заходи, концертні програми та фудмаркети не заплановані.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки днів українці відпочиватимуть на Різдво та Новий рік.

Дивіться також відео 5 каналу: КАЗАХСТАН ПРОТИ КРЕМЛЯ. ТРИБУНАЛ ДЛЯ РАШИСТІВ. НОВА МОБІЛІЗАЦІЯ НА рф

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ