YouTube

На росії закривають YouTube – пригожин

YouTube /

Окупант згадав про кувалду "вагнера" та про покарання для тих, хто дивиться YouTube

Керівник найманців і терористів євгеній пригожин розкритикував росіян, які користуються YouTube, а також анонсував закриття відеохостингу на рф. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на прессслужбу рашиста.

"YouTube – інформаційна чума нашого часу. Є дві причини, чому його не закривають. Друга причина – існує абсолютно безглузда думка про те, що більше нема куди викладати відео і ніде його зберігати, але про це окремо"

На думку пригожина, головна причина полягає у тому, що у керівництві рф багато людей, які хочуть, щоб "скоріше росія б програла війну, скоріше б американці прийшли та відрегулювали нас".

"Тому що коли ми впадемо до дядечка Сема навколішки, він нас простить за всі гріхи: за те, що ми підтримували проросійські інтереси, за те, що ми підтримували путіна і за те, що взагалі жили на цій землі. Панове, цього не станеться. Врахуйте, перед американцями мало принизитися. Потрібно це зробити так, щоб їм сподобалося. Але цього ніколи не буде. Вони вас не візьмуть до себе. І тоді ви прийдете до нас, де на вас вже чекатиме кувалда "вагнера"

Окупант стверджує, що ті, хто проти закриття YouTube – зрадники своєї країни. Окрім цього на рф поки що, за словами пригожина, не заблокували відеохостинг через технічні причини. Однак він вважає, що їх можна легко вирішити.

"А тепер я вам по секрету скажу одну річ. Як би не ламали собі зуби покидьки, які роблять вигляд, що беруть участь, а насправді заважають нам у спецоперації (війні – "Дивогляд"), які носять російські прапори на 9 травня, але розміщують родичів за кордоном і їдуть в Дубаї грати в гольф, найближчим часом YouTube буде закрито. А ті, хто активно користуються YouTube, у свою чергу, будуть виявлені та будуть заслужено покарані після того, як він буде заборонений"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в москві затримали людей, які вшанували пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки по Дніпру.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ