Був "такий сповнений життя": у Бахмуті загинув медик-волонтер із Канади ‒ фото

У Бахмуті загинув 28-річний громадянин Канади, українець за походженням Григорій Цехмістренко, який допомагав ЗСУ в якості медика-добровольця

За словами батька загиблого, Віталія Цехмістренка, його син ‒ громадянин Канади, мешканець Британської Колумбії на острові Ванкувер, але є українцем за походженням. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBC News.

"Він хотів після війни будувати хату на воді", – розповів він.

Медик-доброволець помер приблизно між ніччю 14 січня та ранком 15 січня в Бахмуті. Батько Григорія розповів, що він з дружиною приїхали з Канади до Києва, щоб зустріти Різдво з сином. Святковий період їм вдалося провести разом.

Громадянин Канади, якого друзі називали Грег, приїхав до України в січні 2022 року, коли почали масово з'являтися натяки на війну. Після початку вторгнення Цехмістренко став медиком-добровольцем. Окрім цього, у соцмережах чоловік збирав кошти на медичне приладдя.

Григорій Цехмістренко
Григорій Цехмістренко
Фото: Instagram / @wandering_hedgehog

За словами подруги нині покійного, Лузи Тшибангу, Григорій ще влітку 2021 року міркував про те, щоб допомогти Україні протистояти рф.

"Це його країна, і тому він від самого початку знав, що щоб не сталося – він піде воювати за Україну", – зазначила вона.

Після того, як чоловік вирушив на фронт, подруга Грега постійно підтримувала з ним зв'язок.

"Він завжди надсилав мені голосові нотатки, щоб переконатися, що я знаю, що з ним все гаразд", – поділилася вона.

Луза розповіла, що Грег був "такий сповнений життя", любив подорожі та пізнання нових культур. Також вона нещодавно отримала від нього подарунок ‒ наклейку на авто.

"Це танці Кельвіна і Гоббса, і є цитата: "Танцюй, навіть якщо тобі потрібно попередити людей, щоб вони йшли з дороги", – сказала Луза.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що внаслідок ракетної атаки по житловому будинку у Дніпрі загинув відомий український тренер з боксу.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше