Володимир Єжов

У боях за Бахмут загинув розробник відеогри STALKER

В'ячеслав Єжов / Facebook

"Сподіваюсь, ти потрапив у кращий світ"

Український геймдизайнер і кіберспортсмен Володимир "Fresh" Єжов загинув у боях з окупантами за Бахмут. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook його брата В'ячеслава Єжова.

Герой брав участь у створенні гри "S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо". Його зовнішність взяли за основу при створенні обличчя одного з персонажів гри на ім'я Локі.

"Горе ніколи не вдасться повною мірою осягнути, допоки воно не торкається особисто тебе чи твоїх близьких. Здається що воно десь далеко, аж раптом воно приходить в твій дім, і світ змінюється безповоротно. Сьогодні, захищаючи Україну, загинув мій рідний брат Volodymyr Rybka, батько двох дітей, вірний друг із щирим серцем. Він говорив що у боротьбі, яку зараз веде український народ, народжується щасливе майбутнє наших дітей. Сподіваюсь, ти потрапив у кращий світ, брате", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що заслужений артист України загинув, воюючи проти окупантів.

Дивіться також відео 5 каналу: КАВКАЗ — перша міна, що зірветься, коли пУТІН ослабне | ОЛЕГ СЕНЦОВ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ