Карім Гуламов

Відомий український ведучий загинув у боях проти окупантів

Фото з соцмереж

"Світла пам'ять Герою"

На фронті загинув український телеведучий Карім Гуламов, який до повномасштабного російського вторгнення працював на музичному телеканалі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку "М2. Канал української музики".

З перших днів війни чоловік вступив до лав ЗСУ, щоб боронити Україну від рашистів. 26 липня йому мало виповнитися 35 років.

"Каріме…Клята війна забирає найкращих…Світла пам'ять Герою…Спочивай з миром, Друже…", – йдеться у повідомленні.

Карім Гуламов
Карім Гуламов
Фото: Фото з соцмереж

На сторінці покійного у Facebook його друзі та товариші по службі висловлюють співчуття:

  • "Як боляче, коли росія забирає життя молодих, талановитих і справжніх людей, як Карім Гуламов. Важко усвідомити, що гниди живуть і вбивають і їм це ще приносить задоволення. Росія – це ракова пухлина останньої стадії, яку потрібно видалити, бо лікуванню вона не підлягає. Спочивай з миром, Господь з тобою, Україна обов'язково переможе!"
  • "Друже, це важко прийняти. Ніколи тебе не забудемо. Лети високо, лети далеко"
  • "Світла пам'ять захиснику, Карім Гуламов. Тебе будуть пам'ятати як людину з великим серцем і широкою душею, як лицаря і супермена, що рятував Україну, як справжнього друга, який ніколи не покине в біді. Дякую тобі за те, що твоя душа обрала цю планету, країну та часи, в яких ти був і завжди будеш хоробрим героєм..."

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині з університету вигнали студентку, бо та закликала українців "скласти зброю і прийняти ворога з добром".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ