Як українців дискредитували у радянському та російському кіно – добірка фільмів

Фахівці розповіли про фільми радянського та російського періодів, які дискредитували та демонізували образ українців в очах глядачів.

"У всі періоди свого існування як срср, так і рф використовували масову культуру як зброю в агресивній боротьбі з поневоленими народами, в тому числі і з українцями", – йдеться у повідомленні Держспецзв'язку.

"В степах України" (1952 рік)

Голова колгоспу "Тихе життя" Галушка: товстий, дурний і аполітичний простак без власних поглядів, який має смішне прізвище та любить вареники.

"Весілля в Малинівці" (1967 рік)

Отаман Гриціян Таврічєскій з його ад'ютантом Попандопало представлені грабіжниками, насильниками, п'яницями та крадіями з "банди петлюрівців-анархістів".

"Брат-2" (2000 рік)

Члени української мафії зображені бандитами-гангстерами з "київської братви", які орудують в США.

Кінематограф
Кінематограф
Фото: Shutterstock

Читайте також:

"Адмірал" (2008)

Військові українського батальйону в цій картині – зрадники, які "здали" територію Україні німцям.

"Матч" (2012 рік)

Бургомістр Баразий і мешканець Києва Дещеня – боягузливі зрадники, які підтримували нацистів і допомагали знущатися над євреями.

"Крим" (2017 рік)

Сотник "Самооборони Майдану" Микола та журналістка Альона постають перед глядачами націоналістами, які підтримували "державний переворот в Україні", не визнавали перехід Криму до рф і готові вбивати росіян задля його збереження у складі України.

"Донбас. Окраїна" (2018 рік)

Військовослужбовці ЗСУ тут – кровожерливі монстри, які незгідні з "державним переворотом в Україні" і через це "бомбардують схід країни та вбивають мирних жителів".

"росія – країна-терорист, що будь-яку згадку про Україну та українців перетворює у пропагандистську зброю. Тож всі, хто вважає, що культура знаходиться поза політикою і, тим більше, поза війною, повинні зрозуміти, що культура в руках агресора – це страшна зброя. І кінематограф – не є виключенням", – додали у Держспецзв'язку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що фільм Гая Річі зняли з прокату через "поганих українців".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше