Гай Річі

Фільм Гая Річі зняли з прокату через "поганих українців"

Shutterstock

Сцену з "поганцями з України" будуть перезнімати

Популярний бойовик "Операція Фортуна" відомого британського режисера Гая Річі зняли з прокату через українських гангстерів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Шпигунський бойовик зняли у 2020 році за 125 млн фунтів стерлінгів. Сюжет розповідає історію Грега Сіммондса – мільярдера і брокера з продажу зброї. Чоловік на ім'я Орсон Форчун (роль якого виконав Джейсон Стейтем), намагається завадити Сіммондсу у продажі секретної зброї, що зовсім не подобається мільярдеру.

Щоправда, бойовик "Операція Фортуна" викликав сумніви у певної кількості людей. Точніше, "погані українці" – група гангстерів, які фігурують у фільмі. Саме тому його зняли з прокату і поговорюють про зміну сюжету. Нагадаємо, що бойовик мав вийти навесні, але цього не відбулося.

Згодом стало відомо, що сцену з "поганцями з України" будуть перезнімати.

А ось той самий діалог між Орсоном Форчуном та його подругою Обрі Плазою:

– Українці?
– Я можу потрапити всередину українців.
– Сподіваюся, ти спочатку запросиш їх на вечерю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у російських кінотеатрах проводять покази світових прем'єр під іншими назвами.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ