Студентка

На Київщині з університету вигнали студентку, бо та закликала українців "скласти зброю і прийняти ворога з добром"

hempress_elvira / Instagram

Дівчина вважає, що нас "дуже програмують" на війну та ненависть

У Київській області студентка опублікувала у соцмережі проросійський допис, за що її відрахували з університету. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Білоцерківський національний аграрний університет".

Дівчина навчалася на 4-му курсі факультету ветеринарної медицини. Вона розповіла у своєму Instagram, що не віддає гроші на підтримку ЗСУ та не вживає м'ясо, бо не підтримує вбивства та війну.

"Найрозумнішим рішенням я бачу – скласти зброю і прийняти ворога з добром. Це звучить дивовижно, але це найрозумніше, що може зробити освічена людина", – написала вона.

Ця публікація обурила багатьох українців, але не змінила думку студентки. Навпаки, вона сказала, що нас "дуже програмують" на війну та ненависть.

Щодо цього керівництво Білоцерківського НАУ терміново скликало засідання та прийняло рішення про негайне відрахування дівчини, а також адресувало відповідні звернення до Служби безпеки України та Національної поліції України.

"Для студентства важливо продовжувати опановувати обрану професію, не витрачаючи власного ресурсу на підтримку ворожих поглядів і розпалювання політичних конфліктів. Пам'ятаймо, що саме з допомогою висококваліфікованих спеціалістів ми будемо розбудовувати нашу країну після перемоги!", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що Тіну Кароль заблокували в Instagram "через активне висвітлення війни".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ