Хідео Коджіма

Відомий розробник відеоігор після смерті хоче перетворитися на штучний інтелект

відкриті джерела

"Я зможу співпрацювати з іншими людьми"

Відомий розробник відеоігор та засновник компанії Kojima Productions Хідео Коджіма розповів, що після смерті має намір продовжити своєї існування, перетворившись на штучний інтелект, передає "Дивогляд" із посиланням на IGN.

Коджіму запитали, яким він уявляє майбутнє своєї студії через 50-100 років, коли він буде не в змозі виконувати свої обов'язки. Розробник відеоігор не розгубився і з впевненістю відмітив, що він не дуже квапиться помирати. Більше того, навіть коли це відбудеться, Коджіма продовжить існувати у цьому світі, але вже у вигляді штучного інтелекту і розроблятиме ігри:

"Напевно, я перетворюсь на штучний інтелект і нікуди не подінуся. Коли ти створюєш щось нове, то покладаєшся на симуляції самого себе. Так що мені здається, що я зможу співпрацювати з іншими людьми й дізнаватися про нове, навіть якщо буду штучним інтелектом", – сказав Хідео Коджіма.

Також власник Kojima Productions анонсував майбутню колаборацію з компанією Microsoft. Деталі залишаються таємницею, але Коджіма зазначив, що на це співробітництво він чекав доволі довго – близько 5-6 років.

"Це буде не зовсім гра, принаймні у звичному цьому розумінні", – прокоментував Коджіма.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що популярного розробника відеоігор видали за вбивцю колишнього прем'єр-міністра Японії.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ