Хідео Кодзіма

Популярного розробника відеоігор видали за вбивцю колишнього прем'єр-міністра Японії

hideo_kojima / Instagram

"Ми не потерпимо подібний наклеп"

Керівника студії Kojima Productions і геймдизайнера Хідео Кодзіму помилково видали за вбивцю колишнього прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Gamer.

Після смертельного замаху на 67-річного японського політика правоохоронці затримали 40-річного Туцея Ямагамі, зовнішність якого нагадувала Кодзіму. У соцмережах почали жартувати щодо цієї теми та писати, що до злочину причетний розробник відеоігор, але це призвело до несмішних наслідків – французький політик і грецький новинний портал повірили та використали фотографію геймдизайнера під час розповіді про злочинця.

"Kojima Productions рішуче засуджує поширення фальшивих новин і чуток, що передають неправдиву інформацію. Ми не потерпимо подібний наклеп і в деяких випадках будемо розглядати можливість прийняття правових заходів", – відреагувала на цю ситуацію студія Kojima Productions.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явився новий трейлер God of War Ragnarök і названо дату виходу відеогри.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ