Ілон Маск і Twitter

Ілон Маск скасував угоду про купівлю Twitter

Shutterstock

Компанія збирається подати на мільярдера до суду

Американський мільярдер Ілон Маск відмовився від купівлі соціальної мережі Twitter, передає "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Адвокати бізнесмена заявили, що причиною такого рішення стало те, що компанія Twitter відмовилася від виконання своїх договірних зобов'язань. Напередодні укладання договору Маск вимагав у компанії надати йому дані про кількість фейкових акаунтів. Згодом Twitter надала не повну інформацію, а ту, на яку сподівався мільярдер.

У зв'язку з цим, у п'ятницю, 8 липня, Маск повідомив Комісію з цінних паперів і бірж про те, що розриває угоду про купівлю соцмережі на $44 млрд. Він також зазначив, що має на це повне право.

"Іноді Twitter ігнорував запити пана Маска, іноді він відхиляв їх з причин, які здавалися невиправданими, а іноді він стверджував, що виконує, надаючи пану Маску неповну або неналежну інформацію", – йдеться у листі.

У Twitter залишилися незадоволеними таким рішенням Ілона Маска і вже готуються подати на нього до суду. 

"Рада директорів Twitter має намір закрити угоду за ціною та умовами, які були погоджені з шановним Маском, і планує подати до суду, щоб забезпечити дотримання угоди про злиття. Ми впевнені, що виграємо в канцлерському суді Делавера", – заявив голова ради директорів Twitter Брет Тейлор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережу підкорюють меми про Ілона Маска і Twitter.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ