Ілон Маск

Ілон Маск пригрозив відмовою від купівлі Twitter'а

elonrmuskk / Instagram

Цьому є причина

Відомий американський мільярдер Ілон Маск пригрозив тим, що може відмовитися від купівлі популярної соцмережі Twitter, повідомляє "Дивогляд". 

Голова компаній Tesla і SpaceX вважає, що компанія Twitter порушує його права на інформацію, які зазначені в угоді. Бізнесмен називає таку поведінку компанії суттєвим порушенням.

"Пан Маск не повинен пояснювати причину запиту даних, як не повинен і підкорятися тим умовам, які компанія намагається нав’язати. Зараз Маск вважає, що Twitter відмовляється виконувати свої зобов’язання, обговорені в угоді про покупку", – написав юрист бізнесмена Рінглер.

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що Ілон Маск збирається придбати Twitter за $44 млрд. У травні бізнесмен заявив, що призупиняє угоду про купівлю соцмережі, пояснивши це тим, що очікує на результати аналізу, який має продемонструвати, що кількість фейкових акаунтів на платформі не перебільшує 5%.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ