Netflix

Вибух дрона під час зйомок серіалу Netflix: подробиці

Детектор Медіа

Постраждалому актору наклали приблизно 30 швів на обличчя

29 грудня минулого року на знімальному майданчику серіалу "Агент з небес", який вийде на Netflix, вибухнув дрон, внаслідок чого серйозні травми отримав тайванський актор Кай Ко. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Дрон мав зняти актора крупним планом, але несподівано зламався та вибухнув. Уламки дрона потрапили в обличчя Ко, після чого його госпіталізували та, за словами його батька, наклали приблизно 30 швів на обличчя.

У продюсерів "Агент з небес" інша версія цієї надзвичайної ситуації. Вони стверджують, що дрон не вибухнув, а на знімальному майданчику дотримувалися всіх правил безпеки.

"Лопаті гвинта дрона також були захищені захисним шаром, і не було вибуху. Ми глибоко шкодуємо через те, що трапилося з Ко. Каю негайно надали медичну допомогу. Виробнича команда веде розслідування", ‒ розповіли вони.

У Netflix поки що не прокоментували цю ситуацію. Зйомки серіалу продовжуються.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що голлівудському актору можуть ампутувати ногу.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ