Кіт

У Болівії авіакомпанія оплачувала послуги екстрасенса для пошуку зниклого кота

Shutterstock

"Фахівець" працює віддалено, але запевняє, що встановив зв'язок з тваринкою

У Болівії авіакомпанія найняла екстрасенса для пошуку зниклого кота, передає "Дивогляд" із посиланням на ABC.

Туристка Андреа Ітурре вирушила у подорож разом зі своїм котом Тіто, але у болівійському місті Таріха тваринка втекла. Для пошуку зниклого чотирилапого авіакомпанія BOA найняла "міжвидового комунікатора".

За тиждень після того, як Тіто зник авіакомпанія призупинила пошуки, але добровільно погодилася покрити всі витрати Андреа для пошуку улюбленця.

З часом жінка отримала повідомлення у WhatsApp від екстрасенса, який віддалено працює за 900 км від Таріха, у місті Ла Паса. Ясновидець заявив, що відчуває, ніби Тіто ще й досі десь поруч і може поговорити з ним, щоб дізнатися його точне місце розташування.

"Екстрасенс сказав, що може поговорити з Тіто, щоб дізнатися, де він знаходиться, чи боїться він, сховався він або сталося щось більш серйозне", – прокоментував віце-міністр у справах споживачів Хорхе Сільва. 

Наразі справа пошуку чотирилапого триває, але користувачі мережі висловлюють сумніви, щодо добрих намірів так званого "екстрасенса".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що знаменитий кіт Ларрі потролив Ліз Трасс.

Дивіться також відео 5 каналу: На війну або в тюрму: скоро росіяни почнуть тікати і лягати на лікарняні – Денисенко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ