Фенікс

Як за 7 місяців змінився кіт, який став символом української незламності – фото

Фото з соцмереж

4-лапого назвали на честь птаха, який відроджується з попелу

Українцям показали, як змінився кіт, котрий постраждав від дій окупантів в Андріївці, що на Київщині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Pethouse.

У квітні російські окупанти обстріляли українське село, під час чого кіт отримав численні опіки. На щастя, він вижив і прийшов до людей після звільнення населеного пункту. Згодом тварину забрали власники одного з магазинів.

Спершу зоозахисники думали, що через опіки домашній улюбленець втратив зір і слух, але все обійшлося. 4-лапого назвали Фенікс, як і птаха, який відроджується з попелу. За 7 місяців котик, який свого часу став символом української незламності, дуже змінився.

"Вже майже 5 кг несамовитого, неймовірно пухнастого, українського звірячого щастя. Контраст, авжеж, невимовний. Терпіння, любов, знову терпіння…і ось що вродило. Cамі подивіться, це ж щастя, як воно є", – йдеться у повідомленні.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Київщині шукають господарів кошенятам, яких викинули на смітник.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩЕ КІЛЬКА ПОРАЗОК І РОСІЯНИ САМІ МОЖУТЬ VБ*ТИ пУТІНА: Сергій Стерненко у "Рандеву"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ