Патрон

Перший у світі: пес Патрон отримав титул від ЮНІСЕФ

patron_dsns / Instagram

"Патрон буде просувати вкрай важливі речі для українського суспільства"

ЮНІСЕФ і пес Патрон підписали меморандум про співпрацю до Всесвітнього дня дитини, а 4-лапого ще й нагородили титулом першого у світі Пса Доброї Волі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МВС України.

Меморандум має поглибити співпрацю фонду та Патрона у підтримці психічного здоров'я дітей та популяризації теми мінної освіти та безпеки.

"Немає дитини в Україні, яка б не знала про пса Патрона. Патрон завоював довіру та серця всіх українців, і спільно з ЮНІСЕФ Патрон буде просувати вкрай важливі речі для українського суспільства, такі як мінна просвіта та психічне здоров'я. Завдяки своїм власникам, Патрон як ніхто інший знає все про вибухонебезпечні предмети та заміновані поля та місця, і постійно долучається до активностей з мінної просвіти. Також він вміє підбадьорити, щиро поспівчувати, з почуттям гумору втішити. Спостерігати та комунікувати з ним – це допомагає не тільки малечі, але і дорослим подолати стрес та підняти настрій", – розповів голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мурат Шахін.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що Патрон зустрівся з прем'єр-міністром Великої Британії.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩЕ КІЛЬКА ПОРАЗОК І РОСІЯНИ САМІ МОЖУТЬ VБ*ТИ пУТІНА: Сергій Стерненко у "Рандеву"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ