Флоссі

Найстаріша кішка у світі потрапила до Книги рекордів Гіннеса ‒ фото й відео

Guinness World Records

У перерахунку на людський вік цієї тварини становить 120 років

26-річна кішка на прізвисько Флоссі з Великої Британії офіційно визнана Книгою рекордів Гіннеса найстаршою кішкою у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Флоссі у 1995 році мешкала разом з іншими котами біля лікарні Мерсісайду, після чого двоє співробітників вирішили взяти собі котів. Тварина прожила зі своєю власницею разом 10 років, а коли жінка померла, 4-лапу забрала її сестра, з якою тварина прожила ще 14 років, поки нова господиня не померла.

Після цього Флоссі потрапила до організації Cats Protection, працівники якої були шоковані, коли дізналися, що тварині майже 27 років. Дивовижно, але навіть у такому похилому віці їй знайшли нову власницю ‒ Вікі Грін. За її словами, кітка глуха та має проблеми з зором, але зберегла свою ласкавість та грайливість.

"Ніколи не думала, що в мене вдома житиме рекордсменка Книги рекордів Гіннеса. Вона така ласкава і грайлива, що особливо мило, коли згадуєш, скільки їй років. Вона ніколи не відмовиться від можливості добре поїсти", ‒ поділилася жінка.

У перерахунку на людський вік Флоссі становить 120 років.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ірані помер "найбрудніший чоловік світу", який нещодавно вперше помився за 60 років.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ