Прапор

В Ірані помер "найбрудніший чоловік світу", який нещодавно вперше помився за 60 років

Shutterstock

Чоловік харчувався убитими на дорогах тваринами та курив люльку з екскрементами

У 94-річному віці помер мешканець Ірану Аму Хаджі, який вважається найбруднішою людиною світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IRNA.

Смерть настала 23 жовтня, у неділю, в селі Дейга (південна провінція Фарс). Чоловік помер за кілька місяців після того, як вперше за 60 років помився.

"Кілька місяців тому селяни вперше віднесли його до ванни помитися, після чого він захворів", – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Хаджі був відлюдником і уникав купання протягом такого довгого часу, бо мав емоційні травми та боявся хвороб. Багато років тому місцеві намагалися його викупати, для чого запросили проїхатися з ними на машині та повезли до річки. Однак, чоловікові стало зрозуміло, куди його везуть, а тому він вискочив з авто.

Журналісти пишуть, що у 2013 році було знято короткий документальний фільм під назвою "Дивне життя Аму Хаджі". Також його внесли до Книги рекордів Гіннеса як "найбруднішу людину". Окрім цього, відомо, що чоловік харчувався убитими на дорогах тваринами, курив люльку з екскрементами різних створінь і казав, що через чистоту він може захворіти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 81-річного "Робінзона Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, змусили покинути його дім.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ