Історія "людини з нори"

У джунглях Бразилії помер чоловік, який десятиліттями жив у ізоляції – фото й відео

Survival International / Caters News

Одного разу відлюдник поранив чиновника пострілом із лука

Представники Агентства у справах корінних народів Funai знайшли у джунглях Амазонки мертвого чоловіка, відомого як "людина з нори". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У 1970-х роках загарбники землі та скотарі знищили глибоко в джунглях штату Рондонія майже ціле плем'я, з якого вдалося вижити лише кільком його членам. Вже за 26 років плантатори вбили всіх, окрім одного чоловіка. З того часу він мешкав майже у повній ізоляції.

Він був відомий як "людина з нори", бо створював для укриття та полювання на тварин глибокі ями. Вперше відлюдника помітили у 1996 році та люди кілька разів намагалися встановити з ним контакт. Коли бразильські чиновники пробували розмовляти з чоловіком, то він мовчав, а одного разу взагалі вистрілив з лука та пробив легеню одному з офіційних осіб. 

Також йому залишали припаси та подарунки у вигляді насіння чи інструментів, але безрезультатно. Одного разу місцевим політикам навіть вдалося зняти на відео, як відлюдник рубає дерево:

Мешканця джунглів знайшли мертвим у гамаку. На його тілі не помітили ознак боротьби чи насильства, як і ознак присутності інших людей. Поліція вважає, що чоловік помер природною смертю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ