Бразилія

Пив морську воду та їв деревне вугілля: у Бразилії чоловік несподівано опинився на безлюдному острові – фото

Shutterstock

Історія щасливого порятунку

У Бразилії дивом врятували 51-річного чоловіка, який зірвався зі скелі та був віднесений течією на безлюдний острів, де він виживав 5 днів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

8 серпня Нельсон Неді відпочивав біля пляжу Грумарі, де милувався краєвидом на скелях. Однак, він несподівано зірвався та опинився посеред безлюдного острова Палмас. Першу ніч він провів у печері, а наступного дня знайшов намет, ковдру, дві пляшки води та кілька лимонів, які залишили на острові рибалки.

"Я їв лимони разом зі шкіркою, щоб нічого не витрачати"

Нельсон Неді
Нельсон Неді
Фото: independent.co.uk

З ковдри Неді зробив прапор, яким хотів привернути до себе увагу, але марно. Згодом він спробував допливти до пляжу Грумарі, але течія віднесла його на мілину і він повернувся на Палмас.

Чоловік відчував голод і спрагу, а тому пив морську воду та їв деревне вугілля. Він побачив, як це роблять мавпи, але пожалкував про своє рішення, бо вугілля "висушило рот і застрягло в зубі". На щастя, через 5 днів Нельсона знайшли туристи, які сповістили про це владу і згодом чоловіка врятували.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як жінка кілька днів жила на острові в Адріатичному морі. Ніхто не знає, як вона там опинилася.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ