Мавпяча віспа

Заберіть дітей від екранів: у хворого на мавпячу віспу чоловіка почав гнити ніс – фото 18+

Shutterstock

Лікарі розповіли, чим це обумовлено

У 40-річного мешканця Німеччини, який хворий на мавпячу віспу, почав гнити ніс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post та Infection.

Спершу в чоловіка з'явилася червона пляма. Він звернувся щодо цього до лікаря, який припустив, що це сонячний опік, і відпустив пацієнта додому. Однак, вже за кілька днів пляма почала чорніти та німець виявив наповнені гноєм виразки по всьому тілу, які були особливо помітні біля статевого органу та рота.

Після цього він знову звернувся по допомогу до медиків. Вони діагностували мавпячу віспу, дали противірусні препарати для боротьби з вірусом і провели тести на різні захворювання, які передаються статевим шляхом.

Хворий чоловік
Хворий чоловік
Фото: Boesecke, C., Monin, M.B., van Bremen, K. et al.

Виявилося, що у чоловіка сифіліс та ВІЛ, про які він не знав. Перше захворювання поширилося на кілька органів, а друге взагалі переросло у СНІД. Лікарі стверджують, що цей випадок такий важкий, бо ВІЛ ослабив імунітет чоловіка та він став сприйнятливим до некрозу (смерть тканин тіла).

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що в Європі зафіксована перша смерть від мавпячої віспи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ