Микола Левчук

На Волині чоловік 16 років збирав пластикові кришечки, щоб викласти ними вишиванку на будинку – фото й відео

bug.org.ua

Вражаюча майстерність

Мешканець Волинської області Микола Левчук на стінах свого будинку виклав візерунок у вигляді вишиванки за допомогою кольорових пластикових кришечок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "БУГ".

У минулому чоловік малював картини, але через нещасний випадок із рукою перестав. Проте, творчий порив виявився незламним – Микола дізнався історію жінки з Закарпаття, яка прикрасила свій двір різнокольоровими пластиковими кришечками, і теж так захотів зробити.

Протягом 16 років він збирав кришечки, почав втілювати ідею минулого року, а вже цієї весни завершив свою вражаючу роботу. Після цього він продовжив їх колекціонувати, щоб у разі потреби можна було замінити елементи вишиванки.

"Насамперед я усі узори малював на папері, робив чернетки, підбирав кольори, кілька разів їх міняв. Потім тренувався – викладав ці візерунки на підлозі. Опісля виміряв стіну, робив розрахунки і на вигладженій ґрунтовкою поверхні будинку креслив невеличкі квадратики, щоб знати куди саме чіпляти кришечку, і писав якого саме кольору він має там бути. А вже після цього брав кришечку на морозостійкий клей для зовнішнього використання, щоб довше трималась", – поділився Левчук.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у Херсоні пенсіонери переказали на ЗСУ гроші, отримані від окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ