Гроші

У Херсоні пенсіонери переказали на ЗСУ гроші, отримані від окупантів

Shutterstock

"На таких патріотах тримається український Херсон"

У тимчасово окупованому Херсоні подружжя пенсіонерів вирішили переказати на потреби українських військових пенсію, яку вони отримали від рашистів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на першого заступника голови Херсонської обласної ради Юрія Соболевського.

Пара українців нещодавно отримала від окупантів пенсійні виплати у розмірі 40 тис рублів. Це сталося попри те, що чоловік і жінка нікуди не звертались з цього приводу і свої дані нікому не надавали. Незважаючи на складнощі життя в окупованому місті, пенсіонери обміняли рублі на гривню, поклали гроші на свій банківський рахунок і переказали отримані виплати на ЗСУ.

"Знаєте, завдяки таким людям, Херсон і є містом-героєм. На таких патріотах тримається український Херсон. Після деокупації імена цих сміливих і відданих своїй державі людей ми обов'язково назвемо! Слава Україні! Слава українському народу!", – додав Соболевський.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що сепаратисти, які підтримують війну в Україні, зібрали гроші на дрон для ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ