Фінансова допомога ЗСУ від школяра

Школяр передав для ЗСУ 10 тис грн, де більшість грошей – монети (фото)

FEDOROV / Telegram

"Діти стають прикладами для дорослих"

12-річний київський школяр Юрій передав 10 тисяч гривень на Армію дронів через UNITED24, які він збирав протягом чотирьох років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

Маленький українець ходить до 7 класу столичної школи, співає у Національній опері України, а також мріє побудувати бізнес в IT та зустрітися з Ілоном Маском. Однак, найбільше він хоче, щоб Україна перемогла ворога.

"Тому хлопець передав 10 тисяч гривень на Армію дронів через UNITED24. Це не просто 10 тисяч гривень. Майже вся сума – це монети. По 50 копійок, по гривні. Юра збирав їх довгі 4 роки – заробляв співом, відкладав з подарунків рідних. А під час війни вирішив, що найважливіше – допомогти захисникам. Круто, що діти стають прикладами для дорослих. Впевнений, Юра обов'язково зустрінеться з Ілоном Маском та побудує потужну IT-компанію, яка стане резидентом Дія.City:)", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що на Київщині 6-річна продає смаколики, щоб допомогти ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ