NISSAN Leaf

В Україні стрімко зріс попит на електрокари

Shutterstock

Названо найпопулярніші моделі

Продаж в Україні електроавтомобілів суттєво виріс і вже значно перевищив довоєнні показники. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Укравтопром".

Так, у липні українці придбали та зареєстрували 1732 автомобілі на електротязі, що у 2,3 рази перевищує минулорічні показники та на 64% показник попереднього місяця. Однак, частка нових авто в реєстраціях електрокарів становить лише 11% проти 20% у липні 2021р.

Найпопулярніший легковий автомобіль на ринку повністю електричних авто – NISSAN Leaf. У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 288 авто цієї моделі. На другому місці опинився VOLKSWAGEN е-Golf (151 авто), на третьому –VOLKSWAGEN ID.4 (134 авто), на четвертому – RENAULT Zoe (112 авто), а на п'ятому – TESLA Model 3 (75 авто).

"Всього, з початку року, український парк автомобілів на акумуляторних джерелах живлення поповнили майже 5,9 тисяч машин, що на 34% більше, ніж за аналогічний період 2021 року", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що ентузіаст власноруч відтворив із дерева електромобіль Mercedes.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ