Висадження винограду

У Києві біля мерії висадили виноград, який вкриє стіни зеленим "килимом" – фото

Київська міська рада

Вертикальне озеленення покращує екосистему

Київська міська рада та Київська міська державна адміністрація долучилися до еко-ініціативи "Місто живих стін", яку започаткувало Управління екології та природних ресурсів КМДА. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київську міську раду.

"Висадили понад 20 паростків винограду Вічі у внутрішньому дворику мерії по вулиці Хрещатик, 36. А це означає, що вже наступного року тут з'являться "живі" стіни, які будуть не тільки дарувати прохолоду влітку, але й тішитимуть око працівників, гостей та відвідувачів Київради. Крім цього до нашої ініціативи "Місто живих стін" вже долучились п'ять районів Києва: Дарницький, Деснянський, Печерський, Солом'янський та Шевченківський. Паростки Вічі в районах висадили біля шкіл, дитячих садочків та деяких житлових будинків. Найближчим часом "живі" стіни з'являться у всіх районах столиці", – повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

Завдяки вертикальному озелененню покращується екосистема, бо зелені насадження поглинають пил та генерують кисень.

"Міська влада сприяє збільшенню площі зелених насаджень у столиці та популяризує вертикальне озеленення, яке вже давно є добре знаною еко-ініціативою у світі. Зелені стіни поглинають газ та шум, знижують температуру у приміщенні, а також стають прикрасою міського простору. Закликаємо киян долучатись до еко-ініціативи та разом озеленювати столицю. Для цього необхідно висаджувати паростки винограду Вічі біля своїх будинків самостійно або звернутись з такою пропозицією до ОСББ або керуючих компаній", – розповів депутат Київської міської ради Ігор Хацевич.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв на яких пляжах Києва небезпечно купатися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ