Туман

Прикордонники зупинили чоловіка, який збирав ягоди та через туман ледь не перетнув державний кордон

Depositphotos

Правопорушника вирішили оштрафувати

В Івано-Франківській області суд оштрафував чоловіка, який під час збирання чорниці заблукав у тумані та вийшов на кордон з Румунією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Галка".

У неділю, 7 серпня, прикордонники зупинили мешканця гірського закарпатського села, коли той спробував перетнути державний кордон України в Республіку Румунія на напрямку 415 прикордонного знаку поза пунктами пропуску. Під час судового засідання чоловік вину визнав і сказав, що просто збирав ягоди біля кордону, але через туман заблукав і опинився на прикордонній смузі.

Суд вислухав пояснення та визнав затриманого винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3,4 тис грн. Також ухвалено стягнути судовий збір в дохід держави в сумі 496 грн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українка переправляла чоловіків за кордон, видаючи їх за опікунів свого сина.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ