Візит Хосе Андреаса

Всесвітньовідомі кухарі готуватимуть для мешканців модульного містечка в Ірпені

Маркушин Олександр / Telegram

Організація надає допомогу українцям

Кухарі з World Central Kitchen готуватимуть для мешканців модульного містечка в Ірпені, а також організація допомагає тим, хто опинився у скрутному становищі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Ірпінського міського голову Олександра Маркушина.

У середу, 10 серпня, відомий іспанський шеф-кухар, засновник та ідеолог World Central Kitchen Хосе Андреас відвідав Ірпінську школу №17, де наразі працює його команда.

Зазначимо, що World Central Kitchen – це відома некомерційна організація, яка надає їжу людям, які пережили стихійні лиха. Кухарі з цієї організації кожного дня годують ірпінців, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

"А зовсім скоро команда World Central Kitchen почне готувати і для мешканців модульного містечка, яке ми відкриємо цієї суботи на території санаторію "Дубки". Про це ми домовилися з Хосе під час зустрічі. Велика вдячність Хосе Андреасу та всій його команді за величезну працю і добро до мешканців Ірпінської громади!", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповів про те, як відновлюватимуть Ірпінь і що встигнуть до холодів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ