Американська зброя

Маямі передасть Ірпеню зброю, яку викупили або конфіскували в американців – фото

Маркушин Олександр / Telegram

"В історії міжнародного партнерства України і США це прецедент!"

Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин розповів, що цього тижня 167 одиниць вогнепальної зброї вирушать з Маямі до Ірпеня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

"В історії міжнародного партнерства України і США це прецедент! Ще навесні ми звернулися до наших міжнародних партнерів з проханням про допомогу у боротьбі з російським агресором. У червні, у відповідь на наше прохання, з ініціативи комісара поліції Маямі Кена Рассела була проведена акція з викупу зброї в містян під назвою "Guns 4 Ukraine", – йдеться у повідомленні.

Американська зброя
Американська зброя
Фото: Маркушин Олександр / Telegram

Бажаючим здати непотрібну зброю пропонували винагороду в розмірі від $50 до $200 за одиницю. До викуплених пістолетів та автоматів поліція Маямі додала конфісковані. Наразі завершується юридична процедура передачі зброї, а також отримана відповідна ліцензія та необхідні дозволи.

"Фактично сьогодні ми напрацьовуємо модель за якою, я щиро вірю, в подальшому Ірпінь та інші міста України зможуть отримувати зброю для своєї оборони. Зокрема, зараз тривають перемовини з містом Х'юстон. Зброя, яку ми отримаємо від Маямі, буде передана ірпінським поліцейським та бійцям територіальної оборони", – повідомив Маркушин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ірпінь та Маямі стануть містами-побратимами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ