"Свята покровителька неможливого" у кінотеатрі "Жовтень"

У кінотеатрі "Жовтень" покажуть фільм швейцарського режисера, який понад 6 років живе і працює в Києві

Артхаус Трафік

Стрічка здобула чимало нагород на міжнародних кінофестивалях

В одному з київських кінотеатрів покажуть фільм відомого швейцарського режисера Марка Вілкінса, який тривалий час мешкає в українській столиці, повідомляє "Дивогляд".

Стрічку під назвою "Свята покровителька неможливого" транслюватимуть у кінотеатрі "Жовтень", що у Києві. Фільм був створений за мотивами книги "Святий Антоній" нідерландського письменника Арнона Ґрюнберґа. 

"Деконструкція Американської мрії. Убивство, поліцейський рейд і фотографія загадкової дівчини – молода імігрантка мусить зібрати воєдино всі шматочки пазла, щоб розкрити таємницю зникнення її синів-близнюків", – йдеться у повідомленні кінокомпанії "Артхаус Трафік".

Кінопокази відбудуться 13 й 14 серпня. На перший день запланована урочиста презентація стрічки, в якій візьме участь режисер Марк Вілкінс, а також тимчасово повірений в справах Швейцарії в Україні Альваро Боргі. Наступного дня відбудеться повторний показ стрічки.

Прем'єра фільму "Свята покровителька неможливого" відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Паоло у 2020 році.

Кінокартина також здобула Премію критиків за найкращу режисуру на Міжнародних днях кіно в Гофі (Німеччина). Акторка Маґалі Сольґ, що зіграла головну героїню, отримала нагороди на Міжнародному кінофестивалі Love is Folly (Болгарія) й кінофестивалі в Цюриху (Швейцарія).

Варто нагадати, що Марк Вілкінс переїхав у Київ у 2016 році і з того часу мешкає і працює в українській столиці. Він також є співзасновником галереї сучасного мистецтва "The Naked Room" та  співорганізатором вінтажного маркету Kyivness.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в YouTube виклали документальний фільм про життя в окупованому Херсоні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ