"Снайпер. Білий Ворон"

З'явився трейлер фільму про війну в Україні – відео

Державне агентство України з питань кіно

"Наше кіно вкотре нагадає, що війна постукала в мирні українські будинки ще 8 років тому"

У мережі опублікували трейлер воєнного екшену "Снайпер. Білий Ворон", який розповість про початок війни на Донбасі у 2014 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державне агентство України з питань кіно.

Вихід на екрани дебютного повного метру від режисера та співавтора сценарію Мар'яна Бушана запланований на День Незалежності України, 24 серпня. Сюжет картини засновано на реальній історії екопоселенця з Горлівки Миколи Вороненка, який став снайпером з позивним "Ворон".

"Ми завершили фільмувати "Ворона" у 2021 році й не могли подумати, що кадри, відзняті взимку, виявляться дещо пророчими – що 24 лютого 2022 року змінить життя кожного українця, розділивши на "до" та "після". Упевнений, що вихід фільму, приурочений до Дня Незалежності – це правильний крок, адже зараз на кону наша Незалежність та Свобода. Віримо, що наше кіно вкотре нагадає, що війна постукала в мирні українські будинки ще 8 років тому й увесь цей час українські воїни мужньо боронять нашу землю – так само як і наш Снайпер", – розповів продюсер фільму Артем Денисов.

Раніше стрічка, створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходила в обмеженому прокаті в країнах Балтії і США. Ролі у фільмі виконують Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Семисал, Олег Драч, Роман Ясіновський, Олег Шульга. Режисер – Мар'ян Бушан, автори сценарію – Мар'ян Бушан та Микола Воронін, оператор – Костянтин Пономарьов, продюсер – Артем Денисов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Kozak System випустили нову пісню на слова загиблого Гліба Бабіча.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ