Нова пісня

Kozak System випустили нову пісню на слова загиблого Гліба Бабіча – відео

kozaksystem / YouTube

"Ти прийшов в це життя як світлий Ангел"

Відомий українським гурт Kozak System у пам'ять про загиблого активіста та поета Гліба Бабіча опублікували нову пісню. Про це повідомляє "Дивогляд".

У четвер, 28 липня, стало відомо про загибель поета, воїна та співзасновника ГО "Брати по зброї" Гліба Бабіча. Покійний був автором хітів гурту Kozak System, а тому учасникам колективу було важко прийняти цю трагедію. Фронтмент гурту, Іван Леньо, опублікував текст, адресований Бабічу, а також присвятив йому пісню "Не покинь".

"Дорогий мій друже. Дорогий мій впертий і добрий друже. Ти прийшов в це життя як світлий Ангел. Біля тебе було завжди тепло і драйвово. Ти завжди мріяв і робив. Ти знав, чого хочеш, і був переконливим у своїй правоті. Ти був унікальним поєднанням справжнього воїна і справжнього поета. Ми написали з тобою "Подай зброю", "Сила і зброя", "Досить сумних пісень", "Свобода наче любов", "Мольфар", "Ті, що тримають небо над Різдвом". У нас залишилася одна пісня, яку ми мали видавати буквально днями – "Не покинь". Ніколи б не подумав, що саме вона стане прощальною в нашому з тобою житті.

Я тебе любив. І люблю. І буду любити. Бо ти мій внутрішній голос. Ти був чесним і справжнім. І дуже добрим. Дуже. І безкорисним. Глібич, дорогий, дай сигарету, будь ласка, сьогодні я закурю… Ти відірвав сьогодні шматок мого серця… С*ка-війна", – поділився Леньо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що зірка серіалу "Школа" записала пісню про війну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ