Маша Кондратенко

"Мій фронт – музичний": зірка серіалу "Школа" записала пісню про війну

Маша Кондратенко / YouTube

"Все буде Україна! Слава Україні! Слава ЗСУ!"

Учасниця шоу "Голос країни" та акторка з серіалу "Школа" Маша Кондратенко створила пісню під назвою "Ванька-встанька", присвячену боротьбі українського народу проти рашистів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її YouTube-канал.

Артистка написала цю комічну пісню з присмаком сатири та сарказму, щоб підняти бойовий дух українців.

"Ванька-встанька – назва традиційної російської іграшки, що в контексті пісні характеризує окупанта, найкраща доля для якого на українській землі – знайти чорний пакет для себе, доки його не вручили йому наші козаки з ЗСУ! Детальніше про "пригоди" рашистів з єдиним можливим (для них нещасливим) фіналом – у моїй новій пісні!

Кожен з нас бореться на своєму фронті, мій фронт – музичний, і на ньому я буду стояти за рідну країну до кінця: підніматиму дух, проживатиму біль, тішитимусь успіхам та плакатиму в унісон з усім народом, але все це – з нескінченною вірою у нашу перемогу! Все буде Україна! Слава Україні! Слава ЗСУ!", – йдеться у повідомленні.

Кліп вже переглянули понад 1 млн користувачів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що Wellboy випустив пісню про незламність українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ