Wellboy

"Ворогів на ножі": Wellboy випустив пісню про незламність українців – відео

a.wellboy / Instagram

Вже понад 700 тис переглядів на YouTube

Український артист Антон Вельбой, також відомий як Wellboy, випустив нову пісню під назвою "Ворогів на ножі". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Це пісня про українську незламність. Про те, як історія накладається на сьогодення. Як нам доводиться чинити опір ворогам, боротися за українські цінності, культуру, писемність, мистецтво, традиції та, найголовніше, – нашу ідентичність, яку ворог сьогодні намагається викрасти у нас та знищити"

Попри це, як пише музикант, українці не припинять воювати та обов'язково переможуть у цій боротьбі.

"Це пісня не про війну. Вона про непереможний людський дух, про нашу перемогу, свободу та жагу до життя. Ми переживаємо не найкращі часи, але через тріщину обов'язково просочиться світло і всі вороги будуть покарані!"

Нова пісня вже набрала понад 700 тис переглядів на YouTube і багато схвальних коментарів:

  • "Чудова лірика, сильний посил! Мелодійно, стильно та актуально. З вірою в перемогу, адже разом ми – зброя! Все буде Україна! Дякуємо за емоції та переживання"
  • "Ворогів на ножі, і геть з нашої Землі! Пісня – справжня правда! Любіть Україну! Все буде в нас гаразд! Ти молодець!"
  • "Боже дякую тобі, що я народилась в Україні. Такі пісні круті в нас в цей страшний час. Поборемо ворога і все буде Україна"
  • "Сподобалося! Ми живемо так, як заповідав Тарас. Боремося, а отже поборемо! Дякую, Антоне!"
  • "Було б весело, якби не було таке сумно. ака пісня, що хочеш не хочеш, тягне танцювати, але від слів тікають мурашки. Дякуємо"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Міхалок і "Ляпис Трубецкой" виконали українською "Воїнів світла".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ