У Новій Зеландії за $10 тис продають огірок з чизбургера McDonald's, приклеєний до стелі

У Новій Зеландії за $10 тис продають огірок з чізбургера McDonald's, приклеєний до стелі

Designboom

Майбутньому власнику артроботи Pickle розкажуть чітку інструкцію щодо того, як відтворити цей арт самостійно у себе вдома

Художник з Нової Зеландії на ім'я Метью Гріффін виставив на продаж дивний арт-об'єкт – огірок з чізбургера на стелі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Designboom.

Автор продає шматочок маринованого огірка, який витягнув із чізбургера McDonald's і приклеїв його до стелі. Вартість витвору мистецтва під назвою Pickle становить $6,8 тис (близько 10 тис австралійських доларів).

Робота представлена в художній галереї в Окленді. Фахівці вважають, що ця композиція є "провокаційним жестом", який змушує замислитися над тим, які речі насправді мають цінність.

Водночас думки публіки щодо артроботи розділилися. Одні вважають це безглуздим, а інші вбачають в інсталяції геніальність.

"Художники – це не ті, хто вирішує, чи є щось мистецтвом, чи ні, – це ті, хто створюють і роблять. Чи є щось цінним і значущим як витвір мистецтва, залежить від того, як ми колективно як суспільство вирішуємо використовувати це чи говорити про це", – розповів директор галереї Раян Мур.

Один з поціновувачів мистецтва розповів, що одного разу зробив подібне в ресторані швидкого харчування McDonald's, але його креативність не оцінили.

"Поліція вигнала мене за це із McDonald's, коли я був підлітком, а тепер це мистецтво", – прокоментував він.

Відомо також, що майбутньому власнику роботи Pickle розкажуть чітку інструкцію щодо того, як відтворити цей арт самостійно у себе вдома або будь-якому іншому приміщенні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що художник узяв $84 тис у музею і сказав, що це витвір мистецтва.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ