Netflix

Netflix запроваджує гранти і стипендії для українських кінодіячів

Shutterstock

Учасникам висунуть цікаві професійні пропозиції

Популярний стрімінговий сервіс Netflix запроваджує гранти і стипендії для українських кіношників. Ідея втілювалася у колаборації з Українською кіноакадемією, передає "Дивогляд". 

Автори планують дві ініціативи. Перша програма Української кіноакадемії з Netflix забезпечить 48 грантів на створення сценаріїв, вартість кожного з яких становить $15 тис. Їх дадуть командам досвідчених режисерів та продюсерів, а також нададуть доступ до онлайн-сесій з міжнародними експертами. Щоб представити свій проєкт, необхідно мати грант. 

Друга програма перебуває під керівництвом House of Europe забезпечить 100 стипендій, кожна по €1 тис. Їх присуджуватимуть режисерам, продюсерам, сценаристам, операторам-постановникам, художникам костюмів та гриму, а також представникам департаментів виробництва, звуку, SFX, кастингу, постпродукції тощо. 

Бонусом стане навчання професіоналів початкового рівня процесу кіновиробництва, пост-продакшену та пітчингу від компанії Netflix. 

Для учасників висунули кілька вимог:

  • мати досвід створення фільмів або серіалів;
  • до 2022 року працювати в кіноіндустрії на фултаймі;
  • залишатися в Україні або у 2022 році виїхали за кордон;
  • мати громадянство України;
  • бути повнолітнім.

Заявку на участь в програмі від Української кіноакадемії можна подати у період з 28 липня по 18 серпня за посиланням. Якщо вас зацікавила програма House of Europe – переходьте за цим посиланням

"Війна вплинула на українських кінематографістів у найважливіших аспектах їхнього життя – і все ж вони залишаються кінематографістами, сповненими ідей і професійних навичок, які світ має побачити зараз, як ніколи. Ця програма допоможе їм відновити або розширити свою професійну діяльність", – сказав Крістіан Дімер, керівник програми House of Europe.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix показав українок "дурними, неосвіченими злодійками" в новому епізоді популярного серіалу.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ