McDonald's

В Австралії оштрафували туриста майже на $2 тис за страви з McDonald's – чому це сталося

Shutterstock

Нетипова ситуація

Чоловіка, який подорожував на літаку з Індонезії до Австралії, оштрафували приблизно на $1875, бо він мав у багажі страви з ресторану McDonald's. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN Travel.

За кілька днів до польоту туриста в Австралії почали діяти нові правила біобезпеки, які влада ввела через поширення на Балі (Індонезія) спалаху ящура. Останній небезпечний для парнокопитних тварин, але не для людей.

Після цього в аеропортах запровадили ретельні перевірки пасажирів, які прилетіли з Індонезії. Якщо ті відмовляються проходити перевірку чи мають заборонені продукти – їм загрожує штраф або відмова у в'їзді, якщо нові правила порушив іноземець.

У вищезгаданого туриста під час перевірки службова собака виявила незадекларовані бургери McMuffin з яйцем і яловичими ковбасками, а також круасан з шинкою. Вартість цих продуктів у ресторані становить близько $3, але внаслідок порушення правил чоловіка оштрафували на 2664 австралійських доларів (близько $1875). Правопорушнику навіть не дали можливості з'їсти ці страви, бо їх вилучили на перевірку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у компанії McDonald's розповіли, чи відкриється мережа фастфудів в Україні у серпні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ