S.T.A.L.K.E.R. 2

Розлючений російський блогер розкрив секрети українських авторів відеогри STALKER

@stalker_thegame / Twitter

Інформація може виявитися звичайним фейком

Автор YouTube-каналу "Неважливо, Хто" з рф розізлився на українську студію GSC Game World через її антивоєнну позицію і "злив" її нібито таємні розробки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Після початку війни українські розробники засудили повномасштабне російське вторгнення, перестали продавати свої ігри для російських користувачів і прибрали зі S.T.A.L.K.E.R. 2 російську озвучку. Блогер вирішив їм за це помститися та почав розповсюджувати різні чутки, які насправді можуть бути фейком.

"Ми знаємо, що крім S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у GSC Game World є якийсь "проект без назви". Про нього колись мимохідь згадувалося щось з розряду "ось у нас не тільки друга частина в планах", але ніяких подробиць не було. Тільки, це – не ремейк, а консольний порт! Зроблений він так само на X-Ray Engine, тільки сильно модифікованому. Саме для консольного порту шукали людей, знайомих з цим рушієм, кілька років тому", – заявив росіянин.

За словами автора "Неважливо, Хто", він дізнався про версію гри для приставок від розробників, які співпрацювали з GSC. Наразі українська компанія не прокоментувала цю ситуацію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що автори S.T.A.L.K.E.R. 2 показали, як війна вплинула на розробку гри.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ