Палеонтологи

На британській фермі виявили рідкісну скам'янілість вимерлої риби – фото

Nigel Larkin

Знахідка чудово збереглася

У Великій Британії знайшли понад 180 окремих викопних зразків, яким близько 183 млн років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Так, подружня пара палеонтологів Невілла та Саллі Холлінгворт виявила групу скам'янілостей у графстві Глостершир (південний захід Англії). У процесі розкопок вони знайшли понад 180 окремих викопних зразків, серед яких останки риб, комах, белемнітів, амонітів, двостулкових молюсків, равликів, кальмарів і великих морських рептилій, відомих як іхтіозаври.

Найбільшу увагу привернула голова представника вимерлого роду променеперих риб під назвою Pachycormus, яка чудово збереглася. Так, йдеться про виявлення навіть очей і луски, які зазвичай не кам'яніють.

Після цього палеонтологи передали зразок фірмі ThinkSee3D, яка займається створенням цифрових моделей скам'янілостей. Завдяки реконструкції науковці зможуть вивчати знахідку, навіть не маючи доступу до фізичного зразка.

Знахідка палеонтологів
Знахідка палеонтологів
Фото: Dean Lomax

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Європу населяли панди, які не харчувалися бамбуком.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ