S.T.A.L.K.E.R. 2

У відеогрі S.T.A.L.K.E.R. 2 прибрали російську озвучку

@stalker_thegame / Twitter

Є неприємні новини для геймерів

Розробники української відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2 вирішили відмовитися від російської озвучки та перенесли її дату виходу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт проєкту та PCGamer.

Так, на сайті гри зникло згадування про російську озвучку, а тому тепер геймерам будуть доступні лише українська та англійська. Втім, у S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть субтитри 16 мовами, серед яких залишилася російська.

Окрім цього, на презентації Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 показали список відеоігор, які вийдуть на ПК і Xbox протягом наступних 12 місяців. Виявилося, що дату виходу S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на 2023 рік, що підтвердив PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров. Це недивно, бо після початку війни частина авторів переїхала до Чехії та тимчасово призупинила виробництво, яке відновили лише у кінці травня.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії заочно заарештували автора відомого роману "Метро 2033", який закликав зупинити війну в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ