Юлія Саніна

Український гурт The Hardkiss і Metallica виступлять на одному концерті

Instagram.com/The Hardkiss

"Під українським прапором"

Український рок-гурт The Hardkiss і легендарні виконавці з Metallica візьмуть участь у благодійному концерті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram перших.

Виступ відбудеться у Празі, Чехія, 22 червня цього року.

"Купляючи квитки на концерт Metallica пів року тому, чи знала я, що ми вийдемо з ними на одну сцену під українським прапором. Ми планували європейський тур, але чи думали ми, що він стане рупором, у який ми будемо кричати про війну в Україні на весь світ? Якийсь сюрреалістичний сон…", – поділилася лідерка The Hardkiss Юлія Саніна.

Окрім цього, співачка анонсувала найближчі концерти у європейських країнах:

  • 17 червня, Градес-Кралове (Чехія). Український гурт заспіває на спеціальній сцені чеського Rock for People. Там проводитиметься благодійний збір коштів, які зарахують до Music Saves UA. Це має допомогти постраждалим через російське вторгнення українцям.
  • 22 червня, Прага (Чехія). Колектив зіграє на фестивалі Prague Rock разом із Metallica.
  • 19, 20, 23 та 25 червня у Кракові, Познані, Вроцлаві та Варшаві (Польща). Кошти від продажу квитків підуть на гуманітарні потреби.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що гурт Metallica зібрав $1 млн на допомогу Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ