"Євробачення", Україна

В Україні шукають локації для проведення Євробачення-2023

Shutterstock

Також увагу приділяють і зручній логістиці

В Україні розпочинають підготовку до пісенного конкурсу "Євробачення-2023". Про це розповів заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, повідомляє "Дивогляд".

Сьогодні у зв'язку із повномасштабним вторгненням путінської росії на території України діє воєнний стан. Саме тому сьогодні одним з найголовніших є питання безпеки як українців, так і всіх, хто приїжджає у міста України.

Політик впевнений, що погоджуючись проводити Євробачення в Україні навіть під час війни, ми демонструємо світу свою гостинність, а також вміння і відповідальність реалізовувати проєкти такого масштабу навіть у важкий час.

Наразі організатори активно розглядають різні локації, де може бути проведено Євробачення-2023. Також увагу приділяють і логістиці.

"Міністерство оборони та міністерство внутрішніх справ України спочатку інтегровані в роботу над підготовкою до Євробачення 2023".

"Ми вдячні за шалену підтримку європейських партнерів. Наразі ми захищаємо не лише свою землю, а й весь цивілізований та демократичний світ", – додав Тимошенко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні створили організаційний комітет з підготовки до Євробачення-2023.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram –  Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ