"Євробачення", Україна

"Проводити будемо в Україні, це 100%": міністр культури Ткаченко розповів про "Євробачення-2023"

Shutterstock

У багатох виникають сумніви щодо проведення пісенного конкурсу на території нашої держави через війну

Нещодавно відгримів фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2022", у якому перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra. За правилами наступного року захід має відбутися на території нашої держави, але, щодо цього виникають сумніви через бойові дії.

Попри це, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запевнив, що уряд робить все можливе для того, щоб у 2023-му Євробачення пройшло в Україні найкращим чином, повідомляє "Дивогляд". 

Міністр на 100% переконаний, що "Євробачення-2023" відбудеться в Україні й іншого варіанту бути не може взагалі:

 

"Я думаю, ми зробимо все, для того, щоб цей конкурс відбувся в Україні. Мені вночі, після перемоги Kalush Orchestra, написали два європейські міністри з пропозицією фінансово допомогти з проведенням "Євробачення". Фінансово ми приймаємо. Але проводити будемо в Україні. Це 100%", – сказав Ткаченко. 

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли найпопулярніший пісенний конкурс Європи відбувається на території України. У 2004 році співачка Руслана здобула перемогу із піснею "Wild dances". Її успіх повторила й Джамала у 2016 році.

"Євробачення-2005" проходило у Києві у Палаці спорту, а в 2017-му – у Міжнародному виставковому центрі.

ЄВРОБАЧЕННЯ-2022: ЯК УКРАЇНА ЙШЛА ДО ПЕРЕМОГИ?

За результатами Нацвідбору цього року нашу державу на Євробаченні представляв гурт Kalush Orchestra із конкурсною піснею "Stefania". Від України на участь у конкурсі було 27 претендентів.

У зв'язку із повномасштабним вторгненням росії на територію України виникали сумніви щодо можливої участі українців у пісенному конкурсі. Однак, було вирішено йти і боротися за перемогу. А ось росіянам категорично заборонили брати участь в конкурсі через військову агресію.

"Євробачення-2022" відбувалося в Італії, місті Турин, на арені "Пала Альпітур".

Від самого початку букмекери прогнозували українцям п'яте місце у рейтингу переможців. Першість знову віддавали італійцям. Однак, цей прогноз дуже швидко змінився і вже за кілька днів незмінним лідером була Україна. Італії вже пророкували друге місце.

Перший півфінал пісенного конкурсу відбувся 10 травня. У ньому Kalush Orchestra виступили під номером 6. Реакція залу і суддів була неймовірною. Упродовж всього виступу глядачі аплодували стоячи, тримаючи в руках прапор України або плакати зі словами підтримки.

Звичайно, що українці пройшли до фіналу і дали Україні і всім її жителям обіцянку, яку виконають в разі своєї перемоги.

Що цікаво, навіть в умовах конкуренції представники інших країн висловлювали свою підтримку Україні та визнавали, що саме наша країна має здобути перемогу. І не лише на "Євробаченні".

Фінал найголовнішого пісенного конкурсу Європи "Євробачення-2022" прогримів у суботу, 14 травня. Український гурт Kalush Orchestra виступив під номером 12. Упродовж всього виступу на задньому плані був розміщений прапор Донецької області, а наприкінці пісні колектив закликав врятувати Маріуполь і "Азовсталь".

Україна стала переможцем пісенного конкурсу "Євробачення" у 2022 році, отримавши рекордний 631 бал. Скільки балів журі різних країн віддали Україні читайте у матеріалі "Дивогляду". 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ