Євробачення

Євробачення-2022: яке місце букмекери прогнозують Україні з Kalush Orchestra

Shutterstock

Непогана перспектива

22 лютого Україна офіційно представила свого учасника на пісенному конкурсі Євробачення-2022, який пройде в італійському Турині, пише "Дивогляд".

Букмекери вже активно визначають переможця і розподіляють місця. І станом на кінець лютого українському гурту з його піснею Stefania прогнозують 5 місце.

Перше місце, як і раніше, віддають Італії, а от на друге несподівано вирвалася Австралія, яка посунула колишню фаворитку Швецію на четверте місце.

ТОП-20 наразі має такий вигляд:

Євробачення 2022
Євробачення 2022
Фото: eurovisionworld.com

Зазначимо, більшість країн досі не визначилися зі своїми учасниками, але це не заважає букмекерам робити свої прогнози.

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року в фіналі українського нацвідбору на "Євробачення-2022" перемогла співачка Аліна Паш з піснею "Тіні забутих предків". Водночас у мережі розгорівся скандал через те, що Аліна Паш нібито незаконно відвідувала Крим 2015 року з території Росії. Артистка заперечувала цю інформацію, а на підтвердження законності візиту надала довідку про перетин контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чаплинка".

15 лютого речник ДПСУ повідомив, що довідку про перетин адміністративної межі з Кримом з України 2015 року прикордонники Аліні Паш не видавали. Співачка спершу заявила, що отримала документ від члена своєї команди та була переконана, що він справжній, згодом, що вона розриває стосунки зі своїм директором, а невдовзі – що взагалі знімає свою кандидатуру з "Євробачення".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ